Skrydis oro balionu

Published by Oreiviai on

Oro balionai ir skrydis oro balionu

Pirmieji oro balionai pradėjo kilti į dangų dar 18-am amžiuje, tuo metu skrydis oro balionu buvo skirtas tik turintiems daug pinigų. Bet tie laikai jau pradėjo. Ir dabar kiekvienas gali pasimėgauti šia pramoga. Kaip ir norintys pabūti tyrame ore ar pažvelgti į miestą iš viršaus. Tą kiekvienas gali lengvai padaryti. O pakilus į dangų pavyks pamatyti medžių ir namų viršūnes, ar miškuose lakstančius gyvūnus. Taip pat ir vaikštančius žmones. O gal net išeis pamatyti savo namą. Nors to užtikrinti negalime, nes visa tai priklauso nuo pakilimo vietos ir vėjo krypties.

Skrendame anksti ryte arba vakare, nes tada vėjas būna tinkamiausias skristi. Kaip žinia, oro balionai skrenda ten, kur neša vėjas. Todėl kryptis ir vėjo greitis yra labai svarbu. Dėl to skrydžio dieną renkamės atidžiai. O likus parai, atidžiai stebime orą. Tam, kad jis turi būtų ramus ir gražus bei nebūtų netikėtų pokyčių. Taip ne tik saugiau, bet ir maloniau keleiviams. Štai kodėl niekada nežinia, kur ir kiek pavyks nuskristi bei galiausiai nusileisti.

Vis kitoks skrydis oro balionu

Štai kodėl skrydžiai oro balionu – neužmirštami, nes kiekvienas yra vis kitoks. Dėl skirtingų krypčių ir vėjo greičio. Tik pagalvokite, stovite krepšyje, o veidą šildo karšta liepsna, taip taip vėjas glosto žandus. O aplinkui matosi gražūs vaizdai ir stulbinanti panorama. Sau stovite krepšyje ir matote bėgančia žemę. Paimate fotoaparatą ar telefoną ir imate viską įamžinti. Gražu. Pažvelkite į vieną mūsų darytą nuotrauką. Ji buvo daryta Kaune.

Skrydis oro balionu
Skrydis oro balionu Kaune

Sužinokite, kur ir kaip vyksta:

Galiausiai nusileidus ant žemės įspūdžių būna tiek, kad ilgai nepavyksta jų užmiršti. Tikrai turėsite ką papasakoti ir parodyti savo draugams. Taip pat bus kuo pasidalinti socialiniam tinkle. O pirmą kartą skridusių lauks dar viena staigmeną. Kur ugnimi ir šampanu būsite pakrikštyti ir gausite titulą. Kaip ir tai įrodantį diplomą. Kurį bus galima pasikabinti ant sienos ar stalo. Tai bus dar vienas priminimas apie patirtus įspūdžius ir gerai praleistą laiką.

Kur mus rasti?

Mūsų skrydžių komanda yra iš Kauno, todėl juos vykdome būtent iš šio miesto. Be abejo, kad skrydis oro balionu gali vykti ir kitame mieste. Viskas priklauso nuo norinčių žmonių skaičiaus. Ne kartą esame kilę iš įvairių Lietuvos miestų. Todėl jeigu norėtumėte pasinaudoti mūsų paslaugomis, prašome su mumis susisiekti. Tą galite padaryti telefonu, kaip ir žinute arba pasinaudojus Facebook tinklu. Dabar pats laikas patirti malonias akimirkas kartu!