Skrydis oro balionu

Oreivystės užuomazgose, 18 amžiuje, skrydis oro balionu buvo skirtas tik kilmingiesiems. Tačiau dabar kiekvienas gali pasimėgauti šia aktyvia laisvalaikio pramoga. Kiekvienas, norintis pabūti tiriame ore ir pažvelgti į visus, pakilus aukštai į dangų, gali tai padaryti. Kaip ir pamatyti medžių viršūnes, miškuose lakstančius gyvūnus, ar praskristi virš savo namo (to neužtikriname). Viskas įmanoma, tačiau iš anksto prognozuoti – sunku, mat oro balionas skrenda ten, kur neša vėjas. Tad niekada nežinia kur ir kiek pavyks nuskristi ir kur nusileisti.

Tik įsivaizduokite: stovite krepšyje, veidą šildo aukšta ir karšta liepsna, aplinkui atsiveria gražus horizontas bei stulbinanti panorama, vėjas, glosto veidą. Žvalgotės ir matote bėgančia žemę, po krepšiu. Karts nuo karto įamžinate bėgančius vaizdus, pro akis, su fotoaparatu ar vaizdo kamera. Po skrydžio, įspūdžių tiek, kad ilgai neužmiršite, o ir papasakoti bus apie ką, draugams ar pažįstamiems bei parodyti nuotraukas ar įrašus. Jei skrisite pirmą kartą, pagal šimtametes oreivių tradicijas, ugnimi ir šampanu būsite pakrikštyti ir gausite diplomą, kurs puikiai atrodys pakabintas ant sienos ar pastatytas ant stalo.

Mūsų komanda yra iš Kauno, todėl, dažniausiai, skrydžius vykdome Kaune, bet skrydis oro balionu gali vykti ir kituose miestuose, jei atsiranda užsakymų. Galime skristi Vilniuje (Trakuose), Radviliškyje, Klaipėdoje ir kituose. Susisiekite su mumis telefonu, žinute ar per Facebook socialinį tinklą. Taip pasiūlysime geriausius įspūdžius ir nepamirštamas akimirkas už prieinamiausią kainą.